ماشین آلات نساجی

برند: FONG'S

تاریخچه فونگ

داستان هر موفقیت یک شروع و چندین نقطه عطف دارد. داستان FONG’S نیز از گاراژی در هنگ‌کنگ شروع می‌شود.

جایی که آقای فونگ اولین ماشین رنگرزی خود را در سال 1963 تولید کرد. از آن زمان، محبوب‌ترین برندهای رنگرزی و تکمیل به شرکت او پیوستند تا به بزرگترین تأمین‌کننده تجهیزات رنگرزی و تکمیل در سراسر جهان تبدیل شوند.

به‌عنوان گامی اساسی در جهت پیشرفت، این گروه Xorella Hong Kong Ltd را برای رسیدن به Xorella AG که در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات تهویه کننده نساجی مشغول است، تأسیس می‌کند.

 

 • 2019

CHTC FONG’S International با گروه SINOMACH (شرکت صنعت ماشین ملی چین) ادغام شد. گروه Sinomach یک گروه صنعتی بین‌المللی، متنوع، جامع و متعهد به ارائه خدمات باکیفیت در سطح جهانی است.

 

 • 2018

پس از تکمیل فاز اول HTC Fong’s Zhongshan New Industrial Park در سال 2012، شرکت ملی مهندسی فونگ (گوانگدونگ) دارای مساحتی حدود 300000 مترمربع  شامل 10 ساختمان کارخانه‌ای، یک برج اداری، سالن غذاخوری، مرکز توزیع، انبار و ساختمان‌های متنوع دیگر است. (مساحت کلی زمین‌های آن حدود 420000 مترمربع است)

در سال 2017 برخی از پروژه‌های آن تکمیل شده و آغاز به تولید آزمایشی کرد؛ بنابراین می‌توان گفت خط تولید GOLLER از سال 2017 در حال بهره‌برداری است.

 

 • 2013

پنجاهمین سالگرد! پنجاه سال تجربه در رنگرزی، تکمیل و تجارت بین‌المللی! در این سال فاز دوم پروژه CHTC Fong’s Industries Zhongshan آغاز شد.

 

 • 2012

تکمیل فاز اول پروژه CHTC Fong’s Industries Zhongshan!

در این تاریخ فونگ 700000 مترمربع زمین را به دست آورده و قصد دارد تقریباً 400000 مترمربع کارخانه بسازد. فاز اول این پروژه (مساحت 120000 مترمربع) در سپتامبر تکمیل شد که عمدتاً مربوط به Monforts Fong’s بود.

صنایع فونگ این معامله را در فرانکفورت بست تا A. Monforts Texilmaschinen GmbH & Co. KG را به‌طورکامل به دست آورد.

 

 • 2011

صنایع فونگ با شرکت گروه فناوری پیشرفته چین ادغام شد – (CHTC) در ژوئن 2011 خرید سهام کنترلی خود در شرکت صنایع FONG’S را تکمیل کرد. در نتیجه CHTC سهام‌دار عمده FONG’S و آقای فونگ و خانواده‌اش دومین سهام‌دار آن شدند.

CHTC همچنان به‌عنوان یک شرکت سهامی عام مستقل در بورس اوراق بهادار HK باقی‌مانده است.

از این تاریخ، CHTC تلاش می‌کند تا جایگاه بازار و نام تجاری فونگ را با ارائه پشتیبانی قوی برای توسعه، دستیابی به رشد اقتصادی و موفقیت در رقابت خودبین صنعت ماشین‌آلات رنگرزی و تکمیل، بهبود دهد.

 

 • 2010

شرکت The Maschinen GmbH سابق در ماه ژوئن رسماً به FONG’S EUROPE GMBH تغییر نام داد. چند ماه بعد، FONG’S EUROPE GMBH تمام دارایی‌های Goller Textilmaschinen GmbH را به دست آورد. پس از ادغام، FONG’S EUROPE GMBH به تنها شرکت عملیاتی گروه فونگ در آلمان تبدیل می‌شود که دفتر مرکزی و محل تولید اصلی آن در شوبیش هال و دومین محل تولیدش در شوارتزنباخ است.

FONG’S EUROPE GMBH همه برندهای گروه مانند Fong’s، THEN و Goller را تبلیغ و Monforts Fong’s تولیدکننده انحصاری استنتر برای A. Monforts در چین است.

 

 • 2008

Fong’s Industries Co., Ltd. با دانشگاه هنگ‌کنگ همکاری می‌کند تا مرکز تحقیقاتی Fong را برای سیستم‌های مکانیکی پیشرفته ایجاد کرده تا بتواند از تحقیقات کاربردی دانشگاه در زمینه ماشین‌آلات پیشرفته پشتیبانی کند.

 

 • 2007

در این سال، مؤسسه فراوری و مواد پیشرفته فونگ، شرکت Water Technology Company Limited، شرکت فناوری آب و تجهیزات حفاظتی فونگ (شنژن) تأسیس شده‌اند.

 

همچنین تولیدی جدید شرکت ماشین‌آلات نساجی گلر (شنژن) در آپریل به بهره برداری رسید.

 

 • 2006

Xorella Hong Kong Limited  یک سرمایه‌گذاری مشترک با Plexus Cotton Limited بریتانیا راه‌اندازی می‌کند. این شرکت سرمایه‌گذاری مشترک Plexxor Co. Limited  در زمینه بازاریابی و فروش یک سیستم خلأ ثبت شده جدید مشغول است.

همچنین این گروه Goller Textilmaschinen GmbH را برای به‌دست‌آوردن دارایی‌های ثابت، موجودی و کلیه حقوق مالکیت معنوی GTM Goller Textilmaschinen GmbH سابق تأسیس می‌کند. این مرحله آنها را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از ماشین‌آلات درجه یک را از همان منبع به مشتریان ارائه دهد.

در نهایت شرکت مهندسی ملی Fong با دانشگاه علوم و فناوری هنگ‌کنگ برای راه‌اندازی مؤسسه مواد و پردازش پیشرفته فونگ و حمایت از تحقیقات نوآورانه دانشگاه در این زمینه همکاری می‌کند.

 

 • 2003

این گروه، THEN Maschinen GmbH را برای تصاحب TEN Maschinen-and Apparatebau GmbH و Scholl-THEN GmbH سابق تأسیس می‌کند. محصولات باکیفیت بالای برند THEN ساخت آلمان یک مکمل ایده‌آل برای گروه فونگ هستند.

 

 • 2001

شرکت فونگ ارتقای سیستم تضمین کیفیت خود را با استاندارد ISO9001:2000 تکمیل می‌کند.

 

 • 1999

این گروه به نیروهای A. Monforts Textilmaschinen GmbH & Co. KG ملحق می‌شود تا شرکت Monforts Fong’s Textile Machinery Co., Ltd. و Monforts Fong’s Textile Machinery (Shenzhen) Co., Ltd. را برای ساخت تجهیزات تکمیل پارچه در چین تأسیس کند.

 

 • 1998

Fong’s National Engineering (Shenzhen) Co., Ltd گواهینامه تضمین کیفیت ISO9001:94 را از Lloyd’s Register Quality Assurance دریافت می‌کند.

شرکت مهندسی ملی Fong’s National Engineering Co., Ltd. و RF Systems s.r.l ایتالیا موافقت‌نامه صدور مجوز برای تولید خشک‌کن فرکانس رادیویی را منعقد کرد.

 

 • 1995

کارخانه و ساختمان 21 طبقه به همراه مکان‌های اداری و خوابگاهی در شنژن به بهره‌برداری رسید. خط تولید به چین منتقل شده و دفتر هنگ‌کنگ به‌عنوان مقر اداری این گروه عمل می‌کند.

شرکت Tycon Alloy Industries (هنگ‌کنگ) و Tycon Alloy Industries (Shenzhen) Co. Ltd تأسیس و تولید محصولات ریخته‌گری ماسه‌ای را آغاز می‌کنند.

 

 • 1991

این گروه، زمینی به مساحت 110000 مترمربع را در بوجی (شنژن) برای ساخت کارخانه خود خریداری می‌کند. در این سال Fong’s National Engineering (Shenzhen) Co تأسیس شد.

 

 • 1990

شرکت فونگ در تاریخ 12 اکتبر وارد لیست بورس اوراق بهادار هنگ‌کنگ شد.

 

 • 1988

شرکت Fong’s Steels Supplies Co., Ltd. برای تجارت فولاد ضدزنگ تشکیل شد که علاوه بر خدمات‌رسانی به مشتریان خارجی، به‌عنوان تأمین‌کننده فولاد تولید تجهیزات رنگرزی و تکمیل نیز عمل می‌کند.

در این سال گروه به دفتر مرکزی جدید خود در Tsing Yi که یک کارخانه و ساختمان اداری 9 طبقه با مساحت تقریباً 16000 مترمربع بود نقل‌مکان می‌کند.

 

 • 1979

با راه‌اندازی سیاست اصلاحی و بازگشایی از سوی چین، فونگ یکی از اولین شرکت‌های هنگ‌کنگی است که بازار غول‌پیکر رنگرزی و تکمیل منسوجات را در چین به دست می‌گیرد. این یک نقطه عطف کلیدی برای توسعه گروه در آینده است.

 

 • 1969

این شرکت رسماً به Fong’s National Engineering Co., Ltd. تغییر نام داد تا تمرکز اصلی تجارت خود را نشان دهد.

 

 • 1963

آقای فونگ سو لام کسب‌وکار تولید ماشین‌آلات رنگرزی و تکمیلی را که پایه و اساس آینده گروه است آغاز می‌کند.