ماشین آلات نساجی

برند: NovaScreen

کیفیت چاپ بالاتر از طریق تکنولوژی برتر ®NovaScreen
شابلونهای NovaScreen® دارای طراحی ثبت شده با مزایای منحصر به فردی هستند.

در تکنولوژی نووا، ترکیبی از تعداد زیاد مش با حداقل فاصله بین سوراخ هایی که پهن تر و دارای طراحی مبتکرانه ای هستند، موجب انتقال حداکثر مقدار خمیر چاپ(رنگ) به پارچه میشود. با داشتن مقدار رنگ بیشتر در واحد زمان بر روی پارچه، میتوان سرعت چاپ را به مقدار چشمگیری افزایش داد که در نتیجه چاپ بیشتر با مصرف رنگ کمتر و کیفیت چاپ بالاتری را به همراه خواهد داشت.

با چاپ در سرعتهای بالاتر و مصرف کمتر خمیر چاپ(رنگ) بهره وری افزایش می یابد. در طراحی این نوع شابلون به جهت شکل منافذ تزریق رنگ، حداقل فشار تیغه چاپ یا میله مگنت مورد نیاز است که به غیر از افزایش عمر شابلون، به جهت اطصکاک کمتر تیغه چاپ با شابلون، عمر تیغه نیز افزایش می یابد.

همچنین، به دلیل نفوذ کمتر رنگ در پارچه، کمترین اثر از طرح چاپ شده در پشت پارچه نمایان می شود. بنابراین با وجود قیمت بالاتر این تکنولوژی نسبت به نسلهای قدیمی، همچنان استفاده از آن نه تنها صرفه اقتصادی دارد بلکه کیفیت چاپ را بصورت چشمگیری بالا خواهد برد.

همیشه کیفیت برتر هزینه های تولید را کاهش میدهد

طراحی مقدماتی NovaScreen® به شما کمک میکند تا هزینه های خود را از چند طریق کاهش دهید. شکل جدید حفره ها باعث کاهش مصرف خمیرچاپ میشود. زاویه های خاص مش این نوع شابلون، احتمال مسدود شدن و توقف دستگاه را کاهش می دهد. آلیاژ خالص تولید این نوع شابلونها محکم و بادوام است که موجب عملکرد پایدارتر و کاهش خطر چروک شدن و شکستگی در هنگام کار می شود.

با استفاده از NovaScreen® حتی میتوانید در هزینه های حکاکی و چاپ صرفه جویی کنید زیرا انواع مختلف طراحی از جمله طرح های ظریف، نقاط ریز، خطوط بسیار ظریف و شکلهای هندسی را میتوان در یک صفحه واحد حکاکی کرد.

نتایج استثنایی در انواع طرح

شابلون NovaScreen® علاوه بر ارائه کیفیت، به شما آزادی عمل میدهد. میتوان از این نوع شابلونها برای چاپ بر روی انواع مختلف پارچه با ضخامتهای متفاوت در چاپ مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده کرد.

با توجه به قابلیت انتقال حداکثر خمیر چاپ در این تکنولوژی، میتوان برای چاپ روی پارچه های مبلمان و دکوراسیون داخلی اتومبیل که در آن نیاز به نفوذ عمیق رنگ در پارچه وجود دارد، استفاده کرد. همچنین میتوان از خمیر با ویسکوزیته بیشتری استفاده کرد که منجر به چاپ واضح و شفاف تر میشود.

تولید شابلون بر طبق نیاز مشتری

شابلونهای NovaScreen® در سه مش مختلف برای تمامی خواسته ها قابل ارائه می باشند. از ظریف ترین خطوط و طرحهای دارای ترام تا ترکیب چندین رنگ با طراحی های مختلف پاسخگوی نیازمندهای شما است.

NovaScreen® 135ED – پوشش بسیار عالی

این شابلون دارای بزرگترین فضای باز عبور رنگ است که امکان عبور بیشتر خمیرچاپ(رنگ) را فراهم میکند. ایده آل برای دستیابی به پوشش یکسان در چاپ زمینه می باشد.

NovaScreen® 165ED – تنوعی فوق العاده در طراحی

شابلونی چند منظوره که برای طیف گسترده ای از طرح ها مناسب می باشد. بهترین انتخاب برای انواع طرحها، از ترام و زمینه گرفته تا اشکال هندسی و خطوط ظریف.

NovaScreen® 195ED – جزئیات بی نظیر برای چاپ لباسی

دارای بالاترین تعداد مش که با ترکیب حفره های بزرگ، نتایج بسیار خوبی را برای طرحهای دارای خطوط بسیار ریز، هندسی و چاپ چند رنگ تضمین میکند.