ماشین آلات نساجی

برند: اس-پی-جی-پرینت

SPGPrints یک شرکت تولید کننده ماشین آلات پردازش نساجی با بیش از 75 سال تجربه در صنعت است. این شرکت هلندی در سال 1947 تاسیس شد و به طور اختصاصی در زمینه چاپ کردن روی پارچه فعالیت می کند. SPGPrints همچنین به عنوان یک شرکت پیشرو در فناوری چاپ دیجیتال نیز شناخته می‌شود.

در دهه 1960، SPGPrints به روش جدیدی برای چاپ الگوهای پارچه با استفاده از صفحات نقش آسیابی (مشهور به روش Rotary Screen Printing) پرداخت. این روش به طور گسترده ای در صنعت نساجی استفاده می شود و به شرکت این امکان را می دهد تا الگوهای با کیفیت بالا و با سرعت بالا روی پارچه ها چاپ کند.

در دهه 1990، SPGPrints به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری چاپ دیجیتال پارچه شناخته شد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی جدیدی که به نام پرینتر های Jet معروف است، قابلیت چاپ روی پارچه ها را با کیفیت بسیار بالا و سرعت بیشتری بهبود بخشید.

صفحه اصلی شرکت SPGPrints ویژگی‌های مختلفی را که مشتریان می‌توانند با خرید محصولات آن بهره‌مند شوند، معرفی می‌کند. در ادامه لیستی از دلایلی که برای استفاده از خدمات این شرکت ذکر شده است:

  1. تضمین کیفیت: شرکت SPGPrints به مشتریان خود کیفیت بالای محصولات خود را تضمین می‌کند.
  2. تنوع محصولات: این شرکت به برخورداری از تنوع محصولاتی که از جمله پارچه، کاغذ، فیلم و روکش استفاده می‌کند، متعهد است.
  3. فن‌آوری پیشرفته: آنها از فن‌آوری‌های پیشرفته‌ای نظیر چاپ دیجیتالی و لیزری استفاده می‌کند که می‌تواند باعث بهبود کیفیت چاپ و سرعت اجرای کار شود.
  4. رعایت استانداردهای محیط زیست: شرکت SPGPrints تلاش می‌کند تا از آلودگی هوا، آب و خاک جلوگیری کند و برای حفظ محیط زیست تلاش می‌کند.
  5. تولید محصولات با کارایی بالا: محصولات شرکت SPGPrints با کارایی بالا و نتایج چاپ دقیق و قابل اعتمادی ارائه می‌شوند.
  6. تحقیق و توسعه: شرکت SPGPrints مستقر در هلند، به تحقیق و توسعه فناوری‌های پیشرفته چاپ متعهد است.