ماشین آلات نساجی

برند: TVE-ESCALE

TVE-ESCALE نتیجه ادغام بین دو شرکت پیشروی TEXTILE VACUUM EXTRACTOR CO. (ایالات متحده آمریکا) و SISTEMES INDUSTRIALS ESCALE،S.A.  (اسپانیا) با هدف توسعه نسل جدیدی از ماشین‌آلات نساجی است.

TVE-ESCALE با بیش از 30 سال تجربه، بهبود مستمر محصولات، سابقه خدمات مشتریان عالی و قابلیت اطمینان، هم اکنون در 5 قاره حضور دارد. همچنین این شرکت خود را به‌عنوان یک رهبر جهانی در فناوری وکیوم معرفی کرده است.

این شرکت از طریق فناوری‌های پیشرفته و تفکر نوآورانه خود دررابطه‌با فرایندهای شستشو، سفیدکردن و رنگرزی به این جایگاه دست‌یافته و به یک معیار مهم در صنعت نساجی جهانی تبدیل شده است.

ارائه راه‌حل به مشتریان

TVE-ESCALE به مشتریان خود متعهد بوده و همیشه بهترین راه‌حل را به آنها ارائه می‌دهد. ماشین‌آلات TVE-ESCALE به‌دلیل کیفیت بالا، قابلیت اطمینان، استحکام و هزینه‌های نگهداری پایین بسیار شناخته شده‌اند.

بخش مهندسی TVE-ESCALE، به‌عنوان زیرمجموعه این شرکت، به مشکلات منحصربه‌فرد پاسخ داده و انواع راه‌حل‌های مختلف را برای یک فرایندهای تولید یا کیفیت ارائه می‌دهد. همه این امتیازات به لطف باتجربه و حرفه‌ای بودن این تیم است.

با TVE-ESCALE، شما یک شریک قابل‌اعتماد، حرفه‌ای و باتجربه را نه‌تنها برای رفع نیازهای فعلی کسب‌وکار خود، بلکه برای رشد در آینده خواهید داشت.

متعهد به محیط‌زیست

TVE-ESCALE ماشین‌آلات خود به‌ویژه برای فرایندهای شستشو، سفیدکردن و رنگرزی را با تأکید بر کیفیت و توسعه سیستم‌های منحصربه‌فرد خود تولید می‌کند.

TVE-ESCALE از زمان تأسیس، به بررسی و کاهش تأثیرات زیست‌محیطی خود متعهد بوده و با همکاری نزدیک خود با دانشگاه‌ها و شرکت‌های شیمیایی تلاش کرده تا راه‌هایی برای کاهش هرچه بیشتر مصرف آب، مواد شیمیایی و انرژی خود پیدا کند.

هدف این شرکت کمک به جهانی پایدارتر با همکاری مشتریان، کارکنان و جامعه است.

 

1986

“Sistemes Industrials Escale, S.A.” برای ارائه تسهیلات خطوط پارچه‌های عریض باز شد. ارائهٔ خطوطی برای: شستشو، سفیدکردن، رنگرزی.

 

1989

ESCALE به یکی از اصلی‌ترین سازندگان ماشین‌آلات نساجی در اسپانیا تبدیل شد.

 

1991

ESCALE اولین ژیگر با موتورهای الکتریکی، “JIGG-TRONIC” را راه اندازی کرد. این به معنای دریافت چندین جایزه تکنولوژیکی و تبدیل‌شدن آن به یک معیار برای سایر برندها بود.

 

1993

TVE-ESCALE در نتیجه تفاهم‌نامه همکاری بین “Sistemes Industrial Escale S.A” و شرکت آمریکایی پیشرو در اجرای سیستم‌های خلأ، “Textile Vacuum Extractor Co” متولد شد.

 

1995

TVE-ESCALE واحد شستشوی جدید با کارایی بالا “SHARK-2000” را راه‌اندازی کرد و با آن به موفقیت‌های عظیمی دست‌یافت.

 

1998

TVE-ESCALE به سرمایه‌گذاری خود در فن آوری وکیوم با محصول جدید ثبت اختراع شده “VAC-BOOSTER” ادامه می‌دهد.

 

1999

موفقیت‌های شرکت با ثبت اختراع جدید “TURBO-JIGG” ادامه یافت و با آن TVE-ESCALE یک‌بار دیگر مرجع ساخت دیگر و پیشروی جهانی در فناوری وکیوم شد.

 

2001

TVE-ESCALE اولین HT Jigger خود را فروخت.

 

2004

خطوط شست‌وشوی قلیایی برای جین به نتایج عالی دست‌یافت.

 

2008

مدل جدید ژیگر ECOMATIC مخصوص رنگرزی پارچه‌های ظریف با حداقل کشش.

 

2011

پس از 25 سال تجربه، مهندسی TVE-ESCALE متولد شد تا به مشکلات مشتریان خود پاسخ داده و طیف گسترده‌ای از راه‌حل‌های ویژه را ارائه دهد.

 

2015

TVE-ESCALE واحد شستشوی جدید “ROTOPRESS” را برای پارچه‌های الاستیک و حساس راه‌اندازی کرد.

 

2017

خط جدید ثبت اختراع شده برای شستشوی روغن‌های آنزیمی، “OPTIMUS”.

 

2019

ارائه راه‌حل جدید ثبت اختراع شده برای خطوط نیمه‌پیوسته آماده‌سازی و شستشوی پارچه‌های عریض “HYDRA” در ITMA بارسلون.